MISJA I CEL

Enzim Biofeld

Enzim Biofeld Jest członkiem Klastra LifeScience Kraków, sieci współpracy instytucji i firm z regionu Polski południowej.

Misją Enzim Biofeld jest opracowywanie i wytwarzanie produktów biotechnologicznych dla różnych gałęzi przemysłu poprzez syntezę mikrobiologiczną, która jest bezpieczna dla środowiska i wysoce skuteczna.

Nie tylko projektujemy, produkujemy i dostarczamy zaawansowane produkty, ale także zapewniamy specjalistyczną wiedzę i progresywne rozwiązania naszym klientom na całym świecie. Celem naszej firmy jest zaspokojenie pilnych potrzeb rynku i wymagań konsumenta końcowego dotyczących jakości i konkurencyjności naszych produktów.

Główny cel naszej działalności to produkcja wysokiej jakości, innowacyjnych i bezpiecznych bioproduktów, tworząc opinię wiarygodnego i stabilnego partnera, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Jesteśmy gotowi sprostać potrzebom, europejskich konsumentów oraz partnerów biznesowych w zakresie wysokowydajnych, nowoczesnych produktów otrzymywanych w wyniku syntezy mikrobiologicznej. Wyrażamy gotowość do współpracy.

ENZIM BIOFELD

w liczbach

4000

ton substancji biologicznych rocznie

100

preparatów na bazie żywych bakterii

3

własne labolatoria

200

specjalistów w syntezie drobnoustrojów

KIERUNKI PRODUKTOWE

Dzięki szerokiemu zakresowi działania sprostamy potrzebom konsumentów w całej Europie oraz partnerów biznesowych.
Posiadamy nowoczesne produkty otrzymywane w wyniku syntezy mikrobiologicznej. Produkujemy wysokiej jakości innowacyjne bioprodukty.

Uprawa roślin

Zobacz produkty

Preparaty dla zwierząt

Zobacz produkty

Farmaceutyka

Zobacz produkty

Enzymy spożywcze

Zobacz produkty

Ekologia

Zobacz produkty

Enzymy techniczne

Zobacz produkty