Lipaza

Enzym do hydrolizy (rozpadu) i frakcjonowania tłuszczów.
Lipaza - enzym, który katalizuje hydrolizę wiązań estrowych trójglicerydów substratów lipidowych, pomagając w trawieniu, rozpuszczaniu i frakcjonowaniu tłuszczów. Rozkłada nierozpuszczalne tłuszcze i oleje.
Lipaza - enzym  do hydrolizy (rozpadu) i frakcjonowania tłuszczów.  

Parametry biochemiczne:  

Optymalna temperatura 60° C. Zakres roboczy 30 - 70° C.
Optymalne pH wynosi 7,5. Zakres roboczy wynosi 4,0 - 10,0.
Dawkowanie zależy od surowca i procesu.
Preparat: proszek.
Pakowanie:
Pakiet Zip-Lock: 1 kg.
Opakowanie z tworzywa sztucznego: 500, 100 g.
Okres przechowywania: 12 miesięcy, w temperaturze przechowywania od -25 ° С do + 25 ° С w suchym miejscu chronionym przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.  

Branże aplikacji:

Produkcja syntetycznych detergentów (SMS).
Po wprowadzeniu do detergentów lipaza skutecznie rozkłada zanieczyszczenia zawierające tłuszcze, takie jak słonecznik i masło, kosmetyki, sosy, i może być trudna do usunięcia z włókien tkanin, szczególnie w niskich temperaturach.
Produkcja kosmetyków.
Kosmetyki na bazie lipazy delikatnie złuszczają warstwę powierzchniową naskórka, oczyszczają i usuwają zanieczyszczenia, pozostawiając skórę gładką i czystą. Lipaza w kosmetologii jest aktywnym składnikiem peelingów enzymatycznych przeznaczonych dla skóry tłustej i problematycznej.
Przemysł celulozowo-papierniczy.
Enzym lipazy jest stosowany w przemyśle celulozowo-papierniczym w celu poprawy jakości papieru, usuwania substancji żywicznych, poprawy właściwości drenażowych (filtrowalności) celulozy podczas jej wtórnego przetwarzania.  

Skóra i obróbka skóry  

Podczas przetwarzania skór lipaza hydrolizuje tłuszcz w strukturze skóry. Po usunięciu większości naturalnego tłuszczu najlepsze efekty mają późniejsze chemiczne zabiegi, takie jak garbowanie, ponowne garbowanie i farbowanie. Główne zalety stosowania lipaz to bardziej jednolity kolor i czystszy wygląd.        Formulacja: suchy proszek.
Pakowanie: 
Pakiet Zip-Lock: 1 kg. Worek 5 i 20 kg.


Okres przechowywania: 12 miesięcy, w temperaturze przechowywania od -25 ° С do + 25 ° С w suchym miejscu chronionym przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.